Sabatino Aracu (ITA) herkozen als voorzitter

De Italiaan Sabatino Aracu is in Nanjing herkozen als voorzitter van de FIRS. De komende vier jaar staan belangrijke uitdagingen op het programma: de Youth Olympic Games in 2018 in Buenos Aires, de Olympische Spelen in 2020 in Tokyo en de eerste twee edities van de World Roller Games in Nanjing en Barcelona.

Het nieuwe FIRS-bestuur ziet er als volgt uit:

                                                                         Voorzitter:     Sabatino ARACU                   (ITA)

                                                       Eerste ondervoorzitter:     Ricardo GRIN                        (ARG)

                Voorzitter African Confederation of Roller Sports:     Nathanael KOTY                    (RPB)

                    Voorzitter Confederation Asia of Roller Sports:     Guoyong LIU                         (CHN)

        Voorzitter Confédération Européenne de Roller Sports:     Fernando Elias CLARO          (POR)

        Commissioner Oceania Confederation of Roller Sports:     Patricia WALLACE                 (AUS)

    Voorzitter Pan-American Confederation of Roller Skating:     Alberto HERRERA AYALA     (COL)

                                                    Alpine and Downhill TC:     Siegfried ZISTLER                 (GER)

                                                                       Artistic TC:     Nicola GENCHI                      (ITA)

                                                           Inline Freestyle TC:     Eddie CHUA                          (SIN)

                                                             Inline Hockey TC:     Alberto LASTRUCCI              (FRA)

                                                               Rink Hockey TC:     Carmelo PANIAGUA MANSO (SPA)

                                                               Roller Derby TC:     Fernando REGUEIRO            (USA)

                                                          Roller Freestyle TC:     Idroose TAMBARIN                (MAL)

                                                            Skateboarding TC:     Olivier PASCAL                     (FRA)

                                                                        Speed TC:     Jorge Ivan ROLDAN PEREZ   (COL)

Keer terug naar de vorige pagina